Autodíly-Jama.cz - kdo jsme a co děláme

25. dubna 2002 jsme prodali první náhradní díl. Byly to brzdové destičky Ferodo.
Rozhodli jsme se využít 15. výročí prvního prodeje a k tomuto datu otevřít náš eshop s náhradními díly na auta Autodíly-Jama.cz.

Prodáváme náhradní díly na auta koncovým zákazníkům i autodílnám a autoservisům. Nejsme žádní virtuální prodejci ani přeposílači krabic.
Jsme reálná firma se zkušenostmi v prodeji i montáži náhradních dílů na auta. Máme vlastní kamennou prodejnu a vlastní skladové zásoby sezónně nejprodávanějšího zboží.

Pokud si nevíte rady, pomůžeme se specifikací a doporučíme a následně najdeme správný náhradní díl pro vaše konkrétní auto, tedy model a motorizaci. Samozřejmostí je případné ověření VIN vašeho vozu, aby jistota správnosti výběru dílu byla 100%.

Proč vybrat a nakoupit náhradní díly na své auto právě u nás?

Zákazníci na nás dlouhodobě oceňují následující:

  • jsme profesionálové se zkušenostmi s prodejem i montáží autodílů;
  • jsme jim vždy po ruce a ochotně pomůžeme s výběrem správného náhradního dílu;
  • v případě potřeby bez zbytečných odkladů vyměníme díl za jiný, nebo vrátíme peníze.

O spokojenosti našich zákazníků svědčí i vysoké procento získaných hodnocení v programu Heureka.cz „Ověřeno zákazníky“.

Při vyřizování případných reklamací jsme velmi vstřícní a vždy najdeme cestu k oboustranné spokojenosti. Procento oprávněných reklamací jsme za dobu působení na trhu udrželi na úrovni 2 až 3%.

Vyberte si náhradní díl přesně pro své auto

 

Staňte se i vy našimi spokojenými zákazníky!

Na eshopu Autodíly-Jama.cz ušetříte čas díky snadnému výběru náhradního dílu, oceníte příjemnou komunikaci našich lidí a klid vám dodá záruka výměny dílu nebo vrácení peněz.

S důvěrou se na nás obraťte

Jsme připraveni vám pomoci. Zavolejte na 774 656 911 nebo napište na e-mail info@autodily-jama.cz. V případě vašich dotazů na konkrétní náhradní díly neváhejte využít našeho online chatovacího okna. Jsme vám k dispozici.

Buďte mezi těmi, kdo se vždy jako první dozví o akčních nabídkách a novinkách v našem sortimentu! Zadejte v patičce eshopu svůj e-mail. Budete tak vždy vědět, co je nového.

Položky označené * jsou povinné.